گارانتی بازگشت وجه دوره ها

ما به کیفیت محصولات خود ایمان داریم و کیفیت را خط قرمز خدمات خود قرار داده ایم. شما می توانید دوره های آموزشی ما را با خیال راحت خریداری کنید و در صورتی که تا 7 روز پس از تاریخ خرید، از محصول رضایت نداشتید، 100% وجه پرداختی را دریافت کنید.

سوالات متداول

همه محصولات ما گارانتی بازگشت وجه دارند، البته محصولاتی که به صورت گروهی خریداری شوند مشمول گارانتی بازگشت وجه نمی شوند.

معمولا در خریدهای آنلاین بخشی از مبلغ پرداختی را بازگشت می دهند اما ما به دلیل اطمینانی که به کیفیت محصولات خود داریم، تا 7 روز از تاریخ خرید در صورت درخواست بازگشت وجه، بدون هیچ قید و شرطی تمام وجه دریافتی را به شما باز می گردانیم.

خیر، در صورت درخواست بازگشت وجه، لایسنس ویدیوها غیرفعال شده و دسترسی شما به ویدیوها قطع می شود. همچنین شما باید تمامی کدها و فایل های دریافت شده را بلافاصله از سیستم خود پاک کنید و شرعا و قانونا مجاز نیستید از این کدها و فایل ها برای هیچ کاری استفاده کنید، همچنین مجاز نیستید که به این کدها و فایل ها مراجعه کنید (جهت یادگیری مفاهیم، بررسی کد و …)  یا آن ها را در اختیار شخص دیگری قرار دهید.

در صورتی که ظرف 7روز از تاریخ خرید، قصد بازگشت وجه را داشتید، فرم تماس با ما را پر کنید و موارد زیر را ارسال کنید تا ظرف 3 روز کاری مبلغ به شما برگشت داده شود.

لطفا توجه بفرمایید که بازگشت وجه بدون قید و شرط است و دلیل پرسش از عدم رضایت شما جهت اطلاع ماست و تاثیری در فرایند بازگشت وجه نخواهد داشت

1.نام و نام خانوادگی خریدار

2.شماره همراه ثبت شده در وبسایت

3.تاریخ خرید

4.علت عدم رضایت از محصول

5.شماره کارت به نام خریدار