سوالات متداول

سوالات متداول جلسات مشاوره

جهت یافتن سوالات خود درباره جلسات مشاوره، لطفا به صفحه درخواست مشاوره مراجعه کنید. درباره این جلسات به طور کامل توضیح داده ایم.

سوالات متداول قبل از خرید دوره ها و گارانتی دوره ها

بله، کیفیت، خط قرمز ماست. همه دوره هایی که از این وبسایت خریداری می کنید گارانتی بازگشت 100% وجه به مدت 7 روز دارند و اگر از کیفیت دوره خریداری شده راضی نبودید می توانید بدون چون و چرا تمام وجه پرداختی را دریافت کنید.

هر دوره فقط بر روی یک سیستم فعال می شود. دوره خریداری شده بر روی یکی از سیستم عامل های ویندوز،  اندروید و … قابلیت اجرا شدن دارد.

بله، کدها و فایل ها (اکسل و …) همراه با ویدیوها ارائه می شوند.

دوره ای که به صورت انفرادی خریداری می شود صرفا برای یک نفر قابل استفاده است و استفاده اشتراکی بدون پرداخت هزینه مربوط به نفرات بعدی، شرعا حرام بوده و خلاف اخلاق حرفه ای است.

شما می توانید به شکل قانونی، دوره را به صورت گروهی خریداری کرده و از تخفیف خرید گروهی بهره مند شوید. در خرید گروهی از نفر دوم به بعد، به ازای هر نفر 50% به مبلغ دوره اضافه می شود. مثلا اگر قیمت یک دوره 1 میلیون تومان باشد و 3 نفر آن را خریداری کنند، مبلغ کل، 2 میلیون تومان خواهد شد. لطفا توجه بفرمایید که خرید گروهی مشمول گارانتی بازگشت وجه نخواهد شد. برای خرید گروهی می توانید درخواست خود را از یکی از راه های ارتباطی در بخش تماس با ما ارسال کنید.